A A A

Lista judecătorilor

 

Sediul central Ungheni

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

 ȘCHIOPU Vasile 

(președinte – 27.01.2017)

17.12.2003

 

2.

TRIBOI Petru

vicepreședinte 

16.12.2005

 

3.

 COSTRU  Rodica

08.05.2001

 

4.

 POTÎNGĂ Lilia 

17.08.2012

 

5.

 RACOVIȚĂ Dumitru

15.03.2017

 

6.

 RUSU Anatolie

16.12.2005

 

7.

 STRATAN Mariana

11.07.2011

 

8.

 STRATULAT Valentina

30.12.2014

 

 9

ULINICI  Mihail

03.02.2003

10.

 GHIZDARI Ion

13.12.2019

 

11.

GHERMAN Angela 13.12.2019

 

12.

CHILIAN Constantin 13.12.2019